Objednání a přístup ordinace

Jak probíhá spolupráce

Spolupráce se Zubní ordinací Švec, s.r.o. se od spolupráce s jinými stomatologickými zařízeními v ničem neliší.
Pacient by měl ve svém vlastním zájmu zubní ordinaci navštívit alespoň jednou za půl roku a v případě jakýchkoli mimořádných zdravotních obtíží vyhledat odbornou pomoc i mimo interval pravidelných preventivních prohlídek.

Pokud Vás tedy trápí jakkoli intenzivní bolest zubů či dásní, neváhejte a kontaktujte nás – pokusíme se Vás objednat na co nejbližší možný termín a společně již daný problém zdárně vyřešit.
V případě akutních problému jsme samozřejmě připraveni pacienta ošetřit i bez objednání na řádný termín.

Jesltiže se rozhodnete navštívit naši stomatologickou ordinaci z důvodů spíše estetických, tzn. ve věci estetické stomatologie či dentální hygieny, postup se od výše zmíněného nijak neliší – kontaktujte nás prostřednictvím naší telefonní linky a společně již najdeme vhodný termín pro Vaši návštěvu.

Odbornou péči o Váš chrup naše stomatologická ordinace zajišťuje ve spolupráci s následujícími zdravotními pojišťovnami:

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Revírní bratrská pokladna (213)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Objednání služeb Stomatologické ordinace Švec, s.r.o.

Není nic snadnějšího, než objednání se do naší stomatologické ordinace v Olomouci – stačí jen vytočit naše telefonní číslo (veškeré kontaktní údaje naleznete v položce „kontakt“ na tomto webu) a po krátké domluvě jistě najdeme vyhovující termín pro Vaši návštěvu.

Pokud však trpíte akutními bolestmi a potřebuje bezodkladné oštření, neváhejte nás navštívit i bez předchozího kontaktu.