Naše kompletní služby

Stomatologie pro děti a dospělé

V rámci výkonu preventivně léčebné stomatologické péče pro děti a dospělé poskytuje Zubní ordinace Švec, s.r.o. kompletní servis sestávající z následujících fází:

První fázi lze označit za Primární prevenci. V rámci této fáze si stomatolog klade za cíl v první řadě předcházet všem druhům onemocnění chrupu.
V případě, že i přes primární prevenci dojde k jakémukoli poškození zubu či dásní, přistupuje stomatolog k fázi druhé, tkzv. Sekundární prevenci, jejímž úkolem je diagnostikovat a včasným nasazením efektivní léčby předejít případnému zhoršení zdravotního stavu pacienta.
Poslední fází je pak prevence Terciární, jejímž cílem je zamezení progresu zubního kazu a snaha o navrácení chrupu do původního stavu.

Pedostomatologie

Pedostomatologie je oborem, který se zabývá především problematikou vývoje a prořezávání zubů, dočasným chrupem a jinými stomatologickými otázkami týkajícími se dětí ve věku do tří let.

 • Implantologie (náhrada chrupu)
  V případě potřeby jsou naši odborníci připraveni nahradit chybějící zub zubním implantátem zasazeným do čelistní kosti a po vytvoření pevného spojení s kostí využít zubní implantát pro protetickou práci (pevný můstek), jejíž zhotovení by jinak nebylo možné.
 • Endodoncie (léčba zubních kanálků)
  Endodoncie je klíčovým ošetřením, které našim zubním specialistům umožňuje v ústech ponechat i zub, který odumřel následkem příliš velkého kazu, zánětu nebo jiných škodlivých vlivů.
 • Dentoalveolární chirurgie
  Pod názvem dentoalveolární chirurgie se skrývají složitější stomatologické úkony, jako například extrakce (vytržení, trhání) zubů, resekce, operace cyst, plastické operace na měkkých tkáních dutiny ústní, úpravy protézního lože před zhotovením snímacích náhrad a další výkony, které vyžadují odbornou péči stomatologa-chirurga a které je možné provádět ambulantně.
 • Zubní protetika (zubní náhrady)
  Zubní protetika se zabývá náhradou ztracené části zubu, celého zubu, skupiny zubů anebo chrupu jakožto celku za pomoci zubního implantátu.
 • Dentální hygiena
  Dentální hygiena se dá označit za obrovský stomatologický boom posledních let. Jde o obor, který se zabývá především odstraněním zubního kamene,plaku a eliminací projevů zánětu dásní.
  Velkou roli v této oblasti hraje například i to, že zubní hygienik učí pacienty jak o své zuby efektivně pečovat i v pohodlí svých domovů a tak velice přispívá k všeobecné prevenci zubního kazu.
 • Záchovná a estetická stomatologie
 • Bělení zubů
 • Odstranění zubního kamene

Upozornění pro pacienty

Ordinační hodiny
Pondělí 7:00 – 12:00 12:30 – 16:00
Úterý 7:00 – 12:00 12:30 – 15:00
Středa 7:00 – 12:00 12:30 – 16:00
Čtvrtek 7:00 – 12:00 12:30 – 16:00
Pátek 7:00 – 12:00 —

Smluvní pojišťovny

ZPMV ČR (211)
VoZP ČR (201)
VZP ČR (111)
Revírní bratrská pokladna (213)
OZP (207)
ČPZP (205)